Lyžování

- lyžařský kurz od firmy Snowbear.s.r.o.

- termín: 20.1. - 24.1.2020 (dopolední termín)I

I v letošním školním roce opět pořádáme pro Vaše děti 5-ti denní výjezdový lyžařský kurz MEDVĚDOVA LYŽAŘSKÁ AKADEMIE.

Své děti můžete přihlašovat přímo na internetových stránkách lyžařské školy Snowbear (www.snowbear.cz) – do 20/12/2019.

Poplatek zahrnuje dopravu do Ski areálu Sedloňov v O.h. (ráno odjezd od školky, návrat na oběd do školky), odbornou výuku kvalifikovanými cvičiteli, pitný režim, permanentky, závěrečný lyžařský závod s diplomy a drobnými cenami, pojištění storna pro případ nemoci či vážných rodinných důvodů (spoluúčast rodičů je stanovena ve výši 20%).

Lyžařský kurz probíhá každý den od pondělí do pátku, každý den děti absolvují dvě vyučovací hodiny (2x50 min).

Vypůjčení lyžařského kompletu (lyže, boty, hole) včetně přilby – 300,-/týden. Vybavení bude připraveno v areálu v den začátku kurzu, údaje nutné po vypůjčení se zadávají v elektronické přihlášce.

Děti, které mají vlastní vybavení, musí mít k lyžím certifikovaný doklad o seřízení lyžařského vázání. Toto seřízení je možné nechat provést zdarma v obchodě Snowbear.

Cena za kurz je Kč 1.990,- (platba převodem, případně v hotovosti v obchodě Snowbear, Pospíšilova 1156-MHD Pyrám, 500 03  Hradec Králové). Na požádání vystavujeme faktury pro zaměstnavatele, odbory, potvrzení pro pojišťovny atd… Tyto požadavky nám zašlete mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).